Pożar domu w Obornikach
W sobotę 15 sierpnia po godzinie 18 wybuchł pożar w domu przy ulicy 1 Maja w Obornikach, w pobliżu kościoła. W środku budynku znajdowało się jedenaście osób, w tym dzieci.
Dodano 19 sierpnia 2015 roku.
Obejrzano 738 razy.
Łącznie 1829 filmów obejrzano 792 176 razy.
Ułóż filmy:     
   
Summer_Sale_120x600
do ONA
Jeśli będą JOWY to kto wskaże nam kandydatów - Kukiz? Jeśłi wybierzemy 30 tysięcy posłów, to do seju wejda i tak tylko z tych partii, które maja ich nawięcej czyli PO i PiS. Olać jowy, to niczego nie zmieni. Nadal przez 4 lata będzie za nas decydował ktoś, na kogo formalnie nie mamy wplywu.
Lutek
3.09.2015 12:47Wicedyrektor OCS
Czytam i mi kopara opada. Stanowisko dyrektora, które i tak jest dane na wyrost, bo starczyłby kierownik ,teraz potrzebuje jeszcze zastępcy. Pan dyrektor ma za dużo pracy...Czyttamy dalej że zgłosiło się jedynie dwóch kandydatów bo wysokie wymagania.....Hahahaha.......Toż to jawna kpina....Z ludzi sobie jaja robicie???? Jakie wymagania, konkretnie i co ma niby ten ktoś robić. Ludziska przecież oni nas jawnie kroją
leoni
3.09.2015 8:19do Adkady
I jeszcze dodam , że jeśli obywatele tego kraju nie pójdą na referendum 6 września w niedzielę to wszyscy będziemy mogli sobie zanucić "Miałeś chamie złoty róg , miałeś chamie czapkę z piór ,czapkę wicher niesie , róg huka po lesie , ostał ci się ino sznur " A jeśli chodzi o Kukiza to nazywać patriotę faszystą ? Nie widzisz różnicy ? Poza tym on to robi za swoje pieniądze a nie za podatników tak jak PIS PO SLD PSL . I to moglibyśmy zmienić w referendum
ONA
2.09.2015 17:14do Adkady
Człowieku co ty za bzdury piszesz ? A teraz jak niby jest ? Masz jakiś wpływ na to kogo wybierasz ? Otóż nie masz bo za ciebie decyduje szef danej partii a ty sobie możesz palcem w bucie pokiwać . JOWY spowodują że poseł będzie bezpośrednio odpowiedzialny przed wyborcami za swoje obietnice . teraz musi tylko dobrze lizać tyłek prezesa żeby zostać przy korycie .6 września mamy już ostatnią chyba szansę żeby zmienić coś w tym kraju .
ONA
2.09.2015 17:07Jakie referendum?
To włąsnie JOWY zabetonują na lata scenę polityczną. Nie damy sie nabrać na sztuczki faszyzującego alkoholika i narkomana, który za pieniądze z Browarów chce zarabiać na polityce. Oborniczanie są mądrzy i zamiast na referendum, pójdą na dożynki aby się dobrze bawić. , .
Adkady
2.09.2015 9:21Mamy XXI wiek
A tutaj wideo kręcone kalkulatorem!
Someone
1.09.2015 14:44REFERENDUM
Szanowni Państwo - oborniczanie pamiętajcie że 6 września bardzo ważne referendum . Żadne media o tym nie piszą ani nie mówią . Weźmy w nim udział . Bądźmy przeciw finansowaniu partii politycznych z naszych podatków , bądźmy za jednomandatowymi okręgami wyborczymi . Oderwijmy nareszcie od koryta obecne "elyty" które przez 26 lat wyprzedały prawie cały majątek narodowy , nie tworząc nic w zamian ( oprócz marketów które podatki płacą za granicą w 100%) .
Polka
1.09.2015 7:22Pożar
Oto skutki picia wódki
Darek
27.08.2015 22:34
Dopisz własny komentarz do filmu
Wprowadź litery w kolejności pokazywanej powyżej.
Nie ma znaczenia, czy są duże, czy małe.
Ułóż filmy:     
Spis wszystkich filmów dostępnych na platformie TV Oborniki
Kanał Oborniki TV na Youtube  |  Śledź zmiany i nowości na Twitterze  |  Oborniki na Facebooku
Ziemia Obornicka - strona główna  |  Galerie zdjęć z Ziemi Obornickiej  |  Historia Ziemi Obornickiej
© 1991-2017 Handel - Druk - Kolportaż. All Rights Reserved.
O gazecie  |  O telewizji  |  O nas  |  Kontakt z nami  |  Reklamy i ogłoszenia