Wypadek autobusu
Wypadek autobusu w Obornikach. Ćwiczenia służb ratowniczych.
Dodano 6 kwietnia 2015 roku.
Obejrzano 168 razy.
Łącznie 1829 filmów obejrzano 792 176 razy.
Ułóż filmy:     
   
Summer_Sale_120x600
do Megimazgaja
Może wolisz zrezygnowac z radnych, pożegnac demokrację i wproweadzić rządy z minionej epoki, gdy nie obywatele decydowali, ale komitet partii w zaciszu gabinetów? Obawiam się że na to zgody ni ebędzie.
Ludka
26.04.2015 9:22HEJ RADNY
Osoba która ciężko pracuje, prowadzi biznes nie ma czasu na to aby być Radnym i chodzić na bezsensowne sesje....Tym czym Wy Radni się zajmujecie to robota dla 1 maksymalnie 2 osób z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Bo jak to jest ,że radzicie kilka miesięcy nad tym czy tamtym chodnikiem :))
MEGI
24.04.2015 14:52do Megi
Jak widac jesteś zwolennikiem rozdawania. To głupie. Ponadto radny otrzymuje dietę w kwocie 800 złotych a nie 1200. Jeżęli radni jedynie "dłubią w nosach" to skąd biorą sie uchwały regulujące życie gminy i jej społeczeństwa? Zapraszam na sesję kub komisje rady, a zobaczysz jaka to praca.
Radny A.
24.04.2015 13:21HEJ RADNY
Dieta radnego to mniej więcej 1200 pln. Tyle zarabia w pocie czoła wielu, wielu ludzi... Panowie i Panie Radni dostają taką kasę za POSIEDZENIA. Piszę dużymi literami ponieważ na takich szumnie zwanych sesjach najlepiej wychodzi dłubanie w nosie...czyli nieróbstw w czystej postaci. Proponuje zatem rozgonić to całe towarzystwo i rozdać to biednym , potrzebującym, a Wy szlachta DO ROBOTY!!!
MEGI
24.04.2015 10:04do Megi
Jeżeli nie rozumiesz, to postaram się to wyjaśnić. Radny nie otrzymuje wynagrodzenia. Ma dietę. Radni z całej gminy jezdżą na posiedzenia komisji, na sesje rady miejskiej czy w sprawach swoich wyborców. W tych sprawach także dzwonią. Jeżeli radny zajęty jest sprawami wyborców,, to w tym czasie nie zarabia. Tę stratę rekompensuje mu właśnie dieta. Raz jeszcze dodam, gdy radny działa na rzecz wyborców, to nie pracuje zawodowo, więc dostaje dietę.
Radny
22.04.2015 20:21Radny
Za co Radny otrzymuje wynagrodzenie?? Rekompensatę za co??, jakie koszty dojazdu. Oj Radny, Radny najadłeś się czegoś zielonego może?? Co za bzdury - darmozjady i tyle. Kasa za nic nie robienie......Hej albo jesteś Radnym albo pracujesz, bo jak pracujesz i jesteś radnym to tak naprawdę jesteś jednym dupskiem na dwóch weselach, więc i tu i tu ściemniesz i jesteś obibokiem
MEGI
22.04.2015 11:55Dawać?
Jak to dajcie? A Panu ktoś daje, bo mi nikt. Pieniądze otrzymuje się za coś. Radni jako rekompensatę utraconej części zarobków, czy kosztów dojazdu, gdy działaja w naszym, wyborvców interesie. Reszta dostaje pieniądze od pracodawców za pracę a Pan chce biednym o tak dawać za to,że są biedni, Proszę o tym pomysleć.
Radny
21.04.2015 14:32Panie redaktorze
Napisał Pan "Połowa diet radnych w ponad 100 milionowym budżecie gminy stanowi tak maleńką cząsteczkę, że niczego nie zmieni". Jak nie zmieni to dajcie najbiedniejszym!!!!!! . Dla wielu oborniczan drogi panie redaktorze (??) to dużo pieniążków......
Leon
13.04.2015 16:56
Dopisz własny komentarz do filmu
Wprowadź litery w kolejności pokazywanej powyżej.
Nie ma znaczenia, czy są duże, czy małe.
Ułóż filmy:     
Spis wszystkich filmów dostępnych na platformie TV Oborniki
Kanał Oborniki TV na Youtube  |  Śledź zmiany i nowości na Twitterze  |  Oborniki na Facebooku
Ziemia Obornicka - strona główna  |  Galerie zdjęć z Ziemi Obornickiej  |  Historia Ziemi Obornickiej
© 1991-2017 Handel - Druk - Kolportaż. All Rights Reserved.
O gazecie  |  O telewizji  |  O nas  |  Kontakt z nami  |  Reklamy i ogłoszenia